rezervācijām

Par brīvdienu māju – Jaunlīdumniekiem

rezervācijām
guļamistaba

Guļamistaba

Brīvdienu māja atrodas Siguldas novadā 16 km no pilsētas – Sigulda. Kā arī tuvumā atrodas Gaujas Nacionālais parks un Baltijas plašākais pastaigas taku tīkls – Enter Gauja. Siguldā ir plašas iespējas baudīt piedzīvojumu aktivitātes. Tuvāk ar tām iespējams iepazīties – Sigulda adventures.
Līdzās brīvdienu mājai atrodas 5 lieli ozoli, kas šajā vietā veido īpašu gaisotni un rada māju sajūtu.

Mana misija ir padarīt atpūtu laukos savietojamu ar pilsētas ērtībām.

Man pieejamie resursi ir dabiska ainava, lauku gaisotne, guļbūves ēka un viesmīlība.


Brīvdienu māja – pieredze tradicionālā guļbūves ēkā

gulta Jaunlīdumnieki

Trepes uz guļamistabu

Brīvdienu māja Jaunlīdumnieki izvietota tradicionālā guļbūves ēkā, kas celta 2006. gadā. Šeit savienojas guļbūves tradīcijas un mūsdienīgas ērtības.

Guļbūves ēka palīdz nodrošināt patīkamu vidi – aizturēt karstumu vasarā, nodrošināt labu siltumizolāciju un koka sildošo efektu ziemā. Manuprāt guļbūve ir aktuāls, ekoloģisks un mūsdienīgs risinājums, kas rada patīkamu vidi un ir tradicionāls.

No rīta mostoties varēsiet ieklausīties putnu balsīs. Savukārt naktī lūkoties zvaigžņotās debesīs – lietas, kuras pilsētas steigā nav pieejamas. Pie mums ir dažādas ērtības, kas nepieciešamas atpūtai laukos.


Pie mums atpūtai

Pie mums iespējams savu atpūtu organizēt izvēloties no pieejamajām iespējām. Atpūta laukos ir lielisks veids kā gūt iedvesu un atjaunot savu garīgo spēku. Sildīties pirtī, pavadīt vakaru pie kamīna ar zāļu tējām un galda spēlēm, doties makšķerēt vai izbraucienā ar laivu.

Visas aktivitātes tiek nodrošinātas bez papildus samaksas. Es vēlos, lai tās kļūst par lielisku ideju, kā Jums veidot un papildināt savu atpūtu. Es aicinu Jūs jau iepriekš nedaudz izplānot, kā pavadīsiet brīvdienas un izveidot sev tās par nelielu ceļojumu.

Ieplānojiet sev laiku, lai ietu pirtī, kuru papildiniet ar piparmētru aromātu no garšvielu dārziņa. Esam Jums sagatavojuši pirts slotas. Jums jābūt vienīgi vēlmei sev sarīkot pirts vakaru atbilstīgi sentēvu tradīcijām.

atpūtas stūris brīvdienu māja

Atpūtas stūris brīvdienu mājā

laivas brauciens

Laivas brauciens Sudas upē

Laivas brauciens Sudas upē iepazīstinās ar dabu šajā vietā. Sudas upe ir lieliska vieta, kur sajust patiesu dabas tuvumu. Dodoties braucienā ar laivu, kura pieejama brīvdienu mājā, Jūs atklāsiet braucienu pa upi 2-3km garumā, dzirdēsiet putnu balsis, iespējams sastapsiet gulbi.

pirts rituāls Siguldā

Pirts rituāls Siguldā

Pirts rituāls Siguldā – šī ir vieta Siguldas novadā, kur Jums ir iespēja veidot pašiem savu pirts rituālu. Esam sarūpējuši pašu grieztas slotiņas no kokiem, kas aug mūsu apvidū. Iepazīstiet dažādu pirts slotu īpašības un izvēlieties sev piemērotāko un patīkamāko.

zaļu tējas

Zāļu tējas

Pie mums ik gadu vācam zāļu tējas, lai vēsākos vakaros un rudeņos, sniegtu Jums veldzi un ar smaržu uzburtu vasaras pilnbrieda aromātu. Mūsu plauktā atradīsiet – piparmētru, kumelīšu, kliņģerīšu u.c. lauku tējas

garšvielu dārziņš

Garšvielu dārziņš

Atpūta laukos man nav iedomājama bez svaigiem zaļumiem – garšvielu dārziņš atrodas pie brīvdienu mājas. Šeit atradīsiet svaigus lociņus un pētersīli, kā arī piparmētras, timiānu un lavandas.


Galerija

Mūsu fotogrāfijas, kurās aicinu Jūs iepazīt brīvdienu māju Jaunlīdumnieki un to, kāda šeit var būt Jūsu atpūta. Šeit variet iepazīt – virtuves stūrīti, dzīvojamo istabu, guļamistabu, pirts telpu. Aicinu Jūs gūt pirmo iespaidu par telpām un iedvesmu pirms nolemjat pie mums viesoties. Attēlu galerija.

Atpūtas stūrītis

Dzīvojamā istaba

Kamīns

Virtuves stūrītis

Pirts

Galda spēles

Guļamistaba

Guļamistaba

lvLatviešu valoda