kamīnsi

Atpūtai Jaunlīdumniekos, lai iepazītu dabu

kamīnsi

Lai Jūsu atpūta Jaunlīdumniekos būtu izdevusies, vēlos rūpēties, lai Jūsu laiks būtu pavadīts vērtīgi. Un es vēlos, lai Jūs būtu ne tikai atpūtušies, bet arī atraduši sev vērtīgas nodarbes. Šeit iespējams iepazīt nodarbes, kas iepazīstina ar dabu, satuvina un veldzē. Lauku vide ir ļoti piemērota, lai iepazītu sevi un savu partneri no jauna, pavadot laiku kopīgās aktivitātēs un jaunos pienākumos. Kā piemērus varu ieteikt – orientēties dabā, izstaigājot dabas taku (Mālpils dabas taka) , iekurinot kamīnu vai braucot ar laivu, ja neesat pieredzējuši laivotāji. Kā arī Jūs varat iepazīt populārākos laivošanas maršrutus un upes mūsu tuvumā – Maršruti Latvijas upēs vai izbraukt ar laivu Sudas upē. Brauciens ar laivu Sudas upē ir patīkams, lai iepazītu dabu un veldzētos karstā laikā.

Galda spēles

Galda spēles

laivas brauciens

Laivas brauciens Sudas upē

Laivas brauciens Sudas upē iepazīstinās ar dabu šajā vietā. Sudas upe ir lieliska vieta, kur sajust patiesu dabas tuvumu. Dodoties braucienā ar laivu, kura pieejama brīvdienu mājā, Jūs atklāsiet braucienu pa upi 2-3km garumā, dzirdēsiet putnu balsis, iespējams sastapsiet gulbi.

pirts rituāls Siguldā

Pirts rituāls Siguldā

Pirts rituāls Siguldā – šī ir vieta Siguldas novadā, kur Jums ir iespēja veidot pašiem savu pirts rituālu. Esam sarūpējuši pašu grieztas slotiņas no kokiem, kas aug mūsu apvidū. Iepazīstiet dažādu pirts slotu īpašības un izvēlieties sev piemērotāko un patīkamāko.

zaļu tējas

Zāļu tējas

Pie mums ik gadu vācam zāļu tējas, lai vēsākos vakaros un rudeņos, sniegtu Jums veldzi un ar smaržu uzburtu vasaras pilnbrieda aromātu. Mūsu plauktā atradīsiet – piparmētru, kumelīšu, kliņģerīšu u.c. lauku tējas

garšvielu dārziņš

Garšvielu dārziņš

Atpūta laukos man nav iedomājama bez svaigiem zaļumiem – garšvielu dārziņš atrodas pie brīvdienu mājas. Šeit atradīsiet svaigus lociņus un pētersīli, kā arī piparmētras, timiānu un lavandas.

lvLatviešu valoda