Blogs

Atpūtas mājiņa – Jaunlīdumnieki

Rudens un ziema ir piemērots laiks, kad veltīt laiku rokdarbiem. Šajā laika iespējams veidot dažādus dekorus. Atpūtas mājiņa ir piemērota vide, kur izvietot dekorus no dabas veltēm. Kā arī, gaidot Ziemassvētkus, ir patīkami mierīgā gaisotnē ļauties dekoru veidošanai. Šoreiz es veidoju tikai adventes vainagu un nelielu gaismas dekoru. Bet gandarījumu radīja ne tikai izveidoti dekori, bet arī laiks, ko pavadīju tos veidojot. To veidošana bija kā neliela meditācija un gatavošanās svētkiem.

Turpināt lasīt "Atpūtas mājiņa – Jaunlīdumnieki"

Gaujas Nacionālais parks – vieta lieliskām pastaigām

Vai zināji, ka Gaujas Nacionālajā parks ier vieta, kur atrodams plašākais taku tīklojums Baltijā, kā arī to, ka tās ir pieejamas aplikācijā un līdz ar to daudz vieglāk izstaigājamas, jo pastaigā pa tām Jūs aizvedīs ne tikai karte, bet arī Enter Gauja veidotais digitālais ceļvedis?

Gaujas Nacionālajā parks piedāvā gan garākas, gan īsākas pastaigu takas, kas būs piemērotas dažādiem ceļotājiem un viņu mērķiem. Šeit ir takas, kas piemērotas vairāk pastaigai uz 2 h – piem., Vējupītes grava, gan arī takas, kas būs piemērotas vairāku dienu pārgājienam.

Turpināt lasīt "Gaujas Nacionālais parks – vieta lieliskām pastaigām"
lvLatviešu valoda