Par Jaunlīdumniekiem

Guļamistaba

Brīvdienu māja atrodas Siguldas novadā 16 km no pilsētas un visām tur sastopamajām aktivitātēm, kā arī no Gaujas Nacionālā parka un Baltijas plašākā taku tīkla.
Līdzās brīvdienu mājai atrodas 5 lieli ozoli, kas šaja vietā veido īpašu gaisotni un rada māju sajūtu.

Mana misija ir padarīt atpūtu laukos savietojamu ar pilsētas ērtībām.

Man pieejamie resursi ir dabiska ainava, lauku gaisotne, guļbūves ēka un viesmīlība.


Brīvdienu mājas pieredze – tradicionāla guļbūves ēka

Brīvdienu māja Jaunlīdumnieki izvietota tradicionālā guļbūves ēkā, kas celta 2006. gadā. Šeit savienojas guļbūves tradīcijas un mūsdienīgas ērtības.

No rīta mostoties varēsiet ieklausīties putnu balsīs vai naktī lūkoties zvaigžņotās debesīs – lietas, kuras pilsētas steigā nav pieejamas.


Pie mums atpūtai

Pie mums iespējams savu atpūtu organizēt izvēloties no pieejamajām iespējām. Sildīties pirtī, pavadīt vakaru pie kamīna ar galda spēlēm, doties makšķerēt vai izbrauciena ar laivu.

Garšvielu dārziņš

Atpūta laukos man nav iedomājama bez svaigiem zaļumiem – garšvielu dārziņā atradīsiet svaigus lociņus un pētersīli, kā arī piparmētras, timiānu un lavandas.

Zāļu tējas vakaram pie kamīna

Pie mums ik gadu vācam zāļu tējas, lai vēsākos vakaros un rudeņos, sniegtu Jums veldzi un ar smaržu uzburtu vasaras pilnbrieda aromātu. Mūsu plauktā atradīsiet – piparmētru, kumelīšu, kliņģerīšu u.c. lauku tējas

Pirts

Pie mums aicinām veidot pašiem savu pirts rituālu. Esam sarūpējuši pašu grieztas slotiņas no kokiem, kas aug mūsu apvidū.

Laivošana Sudas upē

Sudas upe ir lieliska vieta, kur sajust patiesu dabas tuvumu. Dodoties braucienā ar laivu, kura pieejama brīvdienu mājā, Jūs atklāsiet braucienu pa upi 2-3km garumā, dzirdēsiet putnu balsis, iespējams sastapsiet gulbi.


Galerija

Mūsu fotogrāfijas, kurās aicinu Jūs iepazīt brīvdienu māju Jaunlīdumnieki un to, kāda šeit var būt Jūsu atpūta

Guļamistaba
Guļamistaba