laivu izbraucieniem

Pie mums Jaunlīdumniekos atpūtai

laivu izbraucieniem

Lieliskai atpūtai pie mums, Jūs varēsiet izbaudīt pirti, dārzā vāktas tējas un iepazīt garšvielas no garšvielu dārziņa vai doties izbraucienā ar laivu.

vieta piknikam

Izbrauciens ar laivu

Pa Sudas upi pieejams patīkams maršruts izbraucienam ar laivu. Tas Jūs aizvedīs nedaudz neierastā braucienā cauri mežiem un garām pļavām, ļaujot sajust patieso dabas elpu un tuvumu. Tas būs īpaši patīkams tveicīgajās vasaras dienās vai vasarīgajos vakaros. Ieklausieties dabas skaņās un ielūkojieties apkārt esošajās putnu un augu sugās.

dzīvojamā istaba brīvdienu mājā

Pie mums vāktas zāļu tējas

Pie mums dzestrajos rudens vakaros vai dodoties pirtī varēsiet izbaudīt mūsu pašu dārzā vāktas zāļu tējas.  Pie mums atradīsiet gan kumelīti, gan kliņģerīti, tepat augušas piparmētras un jasmīnus. Izveidojiet sev tīkamāko salikumu un izbaudiet.

pirts Sigulda

Dodieties pirtī

Nekas tik labi nespēj atslābināt un veldzēt pēc nogurdinošas daba nedēļas kā došanās pirtī. Izveidojiet paši savu pirts rituālu ar slotiņām un pašmāju veidotu sāls skrubi.

vieta piknikam

Garšvielu dārziņš

Jau vairākus gadus pie mums aug populārākie garšaugi, kurus atradīsiet tepat mūsu dārzā. Izbaudiet spēcīgo lavandas smaržu, patīkamo piparmētru vai citrnomētru, sajūtiet timiāna zariņu spēcīgo aromātu un uzmundrinošo raudenes aromātu.

Enable Notifications    OK No thanks