kamīnsi

Iekšējās kārtības noteikumi

kamīnsi

Brīvdienu mājas “Jaunlīdumnieki” iekšējās kārtības noteikumi

Garantētās rezervācijas nokārtošana nozīmē to, ka viesis apstiprina savu piekrišanu visiem “Jaunlīdumnieku” iekšējās kārtības noteikumiem un apņemas tos ievērot pilnībā.

Reģistrēšanās laiki:

Ierašanās brīvdienu mājā: sākot no plkst. 16:00; Brīvdienu mājas atstāšana: līdz plkst. 12:00.

Vēlāka izbraukšana un agrāka ierašanās ir iespējama par papildu samaksu un tikai laikus saskaņojot to ar administrāciju.

Brīvdienu mājas administrācijas darba laiks:

No 8:00 līdz 22:00 (no 1. jūnija līdz 31. augustam);
No 9:00 līdz 21:00 (maijā, septembrī).
No oktobra līdz aprīlim – tikai ar iepriekšēju rezervāciju.

Dienas viesiem (viesiem, kam “Jaunlīdumniekos” nav rezervēta naktsmītne), atpūtas vietas teritoriju ir jāpamet līdz plkst. 20:59. Lielāku dienas pasākumu organizatorus aicinām pasākumus beigt līdz 20:30, lai mierīgi un bez steigas pagūtu sagatavoties mājupceļam.
Visi atpūtas pakalpojumi ir pieejami tikai administrācijas darba laikā. Cenrādī norādītās cenas ir spēkā pakalpojumiem, ja tie tiek pirkti izmantošanai norādītā darba laika ietvaros. Pakalpojumu (izņemot izmitināšanas pakalpojumus) saņemšanu ārpus darba laika, lūdzam saskaņot iepriekš (ja pakalpojumi būs pieejami, tad šādu pakalpojumu cenas būs augstākas nekā cenrādī norādītās).

Auto novietošana:
Viesi savus transporta līdzekļus var novietot tam paredzētajā vietā Brīvdienu mājas tuvumā. Šī stāvvieta netiek slēgta un ir atvērta 24h diennaktī. Autostāvvieta nav apsargāta.

Klusums, mūzikas atskaņošana:
Lūdzam viesiem cienīt apkārtējos un respektēt kaimiņu tiesības uz netraucētu naktsmieru.

Pakalpojumu rezervēšana:
Lai veiktu pakalpojumu rezervāciju, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: elsanta@inbox.lv vai aizpildiet rezervācijas formu mūsu interneta vietnē un mēs ar Jums sazināsimies.

Reģistrēšanās noteikumi:

Lai reģistrētos Brīvdienu mājā, viesiem ir jāuzrāda derīgu personu identificējošu dokumentu (pasi vai ID karti), kā arī jāaizpilda tūristu reģistrācijas veidlapu-līgumu.

Norēķinu kārtība:
Par pakalpojumiem viesi var norēķināties ar pārskaitījumu, vai skaidrā naudā (eiro).

Pakalpojumu rezervēšanas noteikumi:

Lai veiktu garantēto rezervēšanu, viesiem, ir jāveic iepriekšēju (avansa) rezervācijas iemaksu 30% apmērā no pakalpojuma pilnas cenas (saskaņā ar saņemtu rēķinu vai informāciju no “Jaunlīdumniekiem” e-pastā). Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas iemaksa ir saņemta. Uzmanību: Ja rezervācijas iemaksa netiek veikta (saņemta) noteiktajā termiņā, “Jaunlīdumniekiem” ir tiesības atcelt pagaidu rezervāciju un piedāvāt attiecīgo pakalpojumu citiem viesiem.
Veicot rezervāciju, viesis apstiprina, ka ir iepazinies ar ugunsdrošības instrukciju un iekšējās kārtības noteikumiem Brīvdienu mājā “Jaunlīdumnieki”, apņemas tos ievērot.

Rezervācijas anulēšanas noteikumi:
Gadījumos, kad viesis jau ir veicis avansa maksājumu (tātad ir nokārtojis garantēto rezervāciju) un pēc tam atceļ rezervāciju vai arī paredzētajā dienā un laikā neierodas saņemt pakalpojumu, jau iemaksātā rezervācijas nauda (avansa maksājums) atpakaļ atmaksāta netiek. Rezervāciju var būt iespējams pārcelt uz citu (vēlāku) datumu, par to vienojoties ar “Jaunlīdumnieku” administrāciju ne mazāk kā 7 dienas (pēc Latvijas laika) pirms sākotnējā rezervācijā paredzētās ierašanās dienas, tādējādi nezaudējot rezervācijas iemaksu.

Cena:
Brīvdienu mājas cenā iekļauts: autostāvvieta, atpūtas telpa, virtuves izmantošana, piknika vieta un ugunskura vietas izmantošana.

Brīvdienu mājas izmantošanas noteikumi:

Ierodoties Brīvdienu mājā ir jāveic priekšapmaksa par visu uzturēšanās periodu.
Ja viesu skaits ir 6 personas un vairāk, papildus tiek ieturēta drošības nauda vienas diennakts maksas apmērā. Ja viesu rīcība nav radījusi nepieciešamību kompensēt Brīvdienu mājai radītos zaudējumus, tad drošības nauda tiek atgriezta izrakstoties no Brīvdienu mājas.
Brīvdienu mājā drīkst nakšņot tikai tik viesu, cik naktsmītnē ir guļvietu (par papildu samaksu var būt iespējams iznomāt arī papildus guļvietas saliekamajās gultās un/vai uz matračiem).
Naktsmītnē ir pieejams nepieciešamais aprīkojums patstāvīgai tīrības uzturēšanai tajā – droši izmantojiet to.

Smēķēšana “Jaunlīdumnieki” teritorijā:

Brīvdienu mājas telpās nav atļauts smēķēt. Ir atļauts smēķēt ārā – esot ne mazāk kā 10 metru attālumā no ēkas.
Izsmēķus atļauts mest tikai speciāli tam paredzētās urnās– iepriekš izsmēķus rūpīgi nodzēšot.
Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu telpās var tikt piemērota soda nauda.

Atkritumi:
Atkritumus drīkst mest tikai speciāli tam paredzētās atkritumu urnās. Par atkritumu mešanu zemē tiks piemērota soda nauda.

Mājdzīvnieki: Teritorijā ir atļauts ievest suņus un kaķus, kas nav agresīvi. Par mājdzīvnieku ievešanu teritorijā netiek piemērota maksa. Reģistrējoties, obligāti jāinformē administrāciju par līdzpaņemtiem mājdzīvniekiem. Mājdzīvniekus vienmēr jātur pavadā, saimnieku pienākums ir savākt aiz sava mājdzīvnieka un to pieskatīt nepārtraukti. Par atļauto/aizliegto mājdzīvnieku turēšanu jautājiet administrācijai.

Drošības noteikumi:

Naktsmītnē ir aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus, lietot personiskos elektriskos sildītājus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu (par sveču lietošanu, lūdzam, vienoties ar administrāciju). Maltīšu pagatavošanai ir paredzēta virtuvē, un ugunskura vietā.
Ugunskuru atļauts kurināt tikai speciāli tam paredzētā vietā.
Jāievēro ugunsdrošības instrukcija un iekšējās kārtības noteikumi. Ja tiek pamanīts bojājums elektroiekārtās, tās izmantot stingri aizliegts, par to nekavējoties jāziņo administrācijai.
Aizliegts bojāt Brīvdienu mājas inventāru un ēku. No Brīvdienu mājas kategoriski aizliegts iznest mēbeles un citu inventāru.
Personīgās un viesu drošības un miera labad Brīvdienu mājas teritorijā ir stingri aizliegts uzturēties stiprā apreibinošo vielu reibumā. Brīvdienu mājas apkalpojošajam personālam ir tiesības attiekties apkalpot un izmitināt klientu, kas atrodas apreibinošo vielu reibumā. Tādā gadījumā nauda par rezervētajiem un apmaksātajiem pakalpojumiem netiek atgriezta.
Brīvdienu mājas teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas.
Peldvieta pie upes nav ierīkota. Pie ūdenstilpnēm nav glābēju/uzraugu, tādēļ katrs viesis, peldoties, pats atbild par savu veselību un drošību.
Īslaicīgi atstājot savu naktsmītni, viesiem ieteicams to aizslēgt un atslēgu glabāt pie sevis. Pirms došanās prom pavisam (nomas perioda beigās), naktsmītnes atslēgu jānodod administratoram uzņemšanā. Maksa par atslēgas nozaudēšanu: EUR 10,00.
Aicinām ievērot vispārīgās uzvedības un pieklājības normas, cienīt apkārtējos cilvēkus, dabu un vidi.
Atļauts un pat nepieciešams: labi izkustēties, kārtīgi atpūsties un reiz pa visām reizēm ļaut sev sirsnīgi izgulēties.

Bojājumi:
Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir radušies Brīvdienu mājas telpās, nekavējoties par to jāziņo administrācijai. Ja bojājumi ir radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta atbilstoša samaksa atkarībā no zaudējumu apmēra.

Bērnu uzturēšanās atpūtas parkā:
Bērni vecumā līdz 18 gadiem var uzturēties brīvdienu mājā vecāku vai pilnvarotas personas uzraudzībā. Bērni līdz 3 gadu vecumam var uzturēties vecāku naktsmītnēs bez maksas. Par bērnu, kas vecāki par 3 gadiem, uzturēšanos tiek ieturēta cenrādī paredzētā samaksa.

Jautājumi, sūdzības, ierosinājumi, informācija: ar saviem jautājumiem, sūdzībām un ieteikumiem viesi ir laipni aicināti vērsties Brīvdienu mājas administrācijā. Mēs labprāt uzklausīsim un Jums palīdzēsim neskaidro jautājumu risināšanā – cik nu tas būs mūsu spēkos.

lvLatviešu valoda